Şirketimiz

Misyonumuz

Tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile; sağlıklı, güvenli öğünleri mükemmel hizmet anlayışımızla sunmak ve vazgeçilmez çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz

Toplu yemek sektöründe sunduğu kaliteli ve dinamik hizmetlerle müşteri memnuniyetini en yüksekte tutarak tercih edilen firma olmak.

1996 YILINDAN BERİ SİZLERLE

ALSO Catering, toplu yemek,  hizmetlerinde Türkiye’nin en iyi firmaları arasında yer almak amacı ile 1996 yılından bu yana merkezi Edirne’de olmak üzeri faaliyet göstermektedir. Profesyonel ekibimiz ve günlük 10.300 tabldot/gün üretim kapasitemizle her an kendimizi yenileyerek hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyoruz. Sürekli gelişimi, müşteri odaklı yönetimi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü misyon edindik. İhtiyaçlarınıza en uygun, çeşitli, hızlı ve esnek çözümü sunmak için yanınızdayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Also catering’ in temel amaçları; kaliteli ve lezzetli yemek sunmak, hijyenik bir ortamda üretim yapmak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışının sağlanmasıdır. Üretimde kullanılan tüm malzemeler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe önde gelen firmalardan temin edilmektedir.

Konusunda eğitimli çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabası ile tüm ürün ve hizmetlerimiz;

  • Kalite standartlarında,
  • Hijyenik şartlarda,
  • Müşteri istek ve önerileri gözetilerek,
  • Doğaya saygılı, üretilmektedir.

Toplu yemek üretiminde hijyen, lezzet ve kusursuz servis unsurlarını içeren ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, OHSAS 180001:2007 kalite belgeleri bulunmakta ve bağımsız denetçiler tarafından kalite ölçümlemeleri yapılmaktadır.


Sertifikalarımız